patrysiaa - komentarze


POWIEDZ JAK UWIERZYĆ MAM ŻE TO CO TERAZ POWIEM ZNÓW NIE ZRANI CIĘ
Dzi¶ dostałam swoj± karte egzaminacyjn±.Musiałam po ni± i¶ć sama,bo okazało się, że nasz starosta jej nie ma.Babka w dziekanacie musiała mi wydrukować na miejscu.Poprostu byl jaki¶ bł±d i nie wydukowała się pierwotnie.Skończyłam wcze¶niej więc pojechałam do Misia.Łobuziak poszedł spać a ja siedziałam z jego bratem.Wkurzył sie bardzo na mnie, że go obudziłam.No ale musiałam.Cał± droge do mnie nie odezwali¶my się słowem.Dopiero u mnie w domu zapytałam go czy chce obiad.Jako¶ zaczeli¶my rozmawiać.Po 18 znowu poszli¶my do niego, bo Misio chciał.Posiedzieli¶my u niego troszeczkę i Misio stwierdził,że już powinni¶my i¶ć.oczywi¶cie nie wyganiał mnie tylko był zmęczony i chciał wcze¶niej i¶ć spać.Do mnie znowu szli¶my na pieszo.Pokłócili¶my się troszkę,bo chciałam , żeby mówił mi o wszystkim.A nie,że ja sie dowiaduje o wszystkim za póĽno.Oczywi¶cie stwierdził,że on nie ma nic do powiedzenia na ten temat.Wkurzyłam się.I to bardzo.Powiedziałam co¶ i nie zd±rzyłam się ugru¶ć w język.Powiedział, że przegiełam.No i nic już nie chciał mi powiedzieć.Pożegnali¶my się do¶c chłodno.A on nawet nie pó¶cił mi krótkiego,że jest już w domu.A teraz to już nie wiem co mam robić.Nie wiem...
"POWIEDZ JAK UWIERZYĆ MAM
ŻE TO CO TERAZ POWIEM ZNÓW NIE ZRANI CIĘ
KIEDY DASZ ODPOWIED¬ NA
PYTANIA KTÓRYCH WROGIEM JESTE¦ PO DZI¦ DZIEŃ"

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.01.2005 :: 05:20 :: cez181.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Nie martw się przejdzie mu:)--->Im zawsze przechodzi-przynajmniej mojemu sweet misiowi:DPodrowioneczka 4 you:)
Talk.pl :: Wróć